Biuro obsługi (9:00-16:00)
kontakt@sportswebinar.pl
Koszyk

Nasi wykładowcy

W zespole SportsWebinar zebraliśmy najwyższej klasy specjalistów, którzy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i wynikający z pasji głód wiedzy, pragną podzielić się swoimi zasobami z innymi.

NASI PROWADZĄCY
Tomasz Słodkiewicz

Specjalista w dziedzinie treningu, żywienia oraz suplementacji. Założyciel i właściciel strony Learn2Train.pl. Doświadczony trener personalny, wykwalifikowany wykładowca, utytułowany zawodnik Kulturystyki. Osiągnięcia: 4 Miejsce na Mr. Olympia Amatorów w 2016 r., Mistrz Polski w Open i w kat. do 95 kg w 2015 r., Mistrz Europy Juniorów w 2005 r. oraz zwycięzca wielu ogólnopolskich imprez kulturystycznych oraz na terenie Wielkiej Brytanii.

Tadeusz Sowiński
Poważany w środowisku dyplomowany dietetyk, członek kadry PZKFiTS. Autor ponad 3500 artykułów publikowanych w branżowych mediach. Szkoleniowiec i prelegent na licznych konferencjach o tematyce dietetyki i fitness. Specjalizacją Tadeusza jest wspieranie dietetyczne zarówno osób amatorsko uprawiających sport, jak i sportowców wysokiej rangi (między innymi kadry olimpijskiej wioślarek Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich), także utytułowanych zawodników kulturystyki.
Dorota Traczyk
Magister dietetyki i dietetyk sportowy z wykształcenia i pasji. Od kilku lat współpracuje z osobami aktywnymi fizycznie i zawodowymi sportowcami. Zajmuje się regulacją masy ciała, pomaga wychodzić z wieloletnich nierozsądnych diet i zmieniać przy tym podejście do diety, jako sposobu odżywiania. Prowadzi warsztaty, wykłady i szkolenia dla osób aktywnych fizycznie. Prywatnie – była zawodniczka pływania, trenowała biegi długodystansowe, obecnie skupiona na kolarstwie szosowym. Autorka książki „Legalny Doping” wyd. Publicat 2018, trzech ebooków dostępnych na blogu oraz ponad 250 artykułów dotyczących żywienia.

Daria Łukowska
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na kierunku dietetyka oraz Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku fizjoterapii. Pracuje jako dietetyk kliniczny oraz trener personalna. Współpracuje z Centrum Analiz Genetycznych w Warszawie. Autorka licznych artykułów o tematyce związanej z żywieniem i aktywnością fizyczną, prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu dietetyki ogólnej, sportowej oraz diet wegetariańskich. Zwolenniczka zdrowego podejścia do zdrowego stylu życia, prowadzi bloga „Forma na życie”. W wolnych chwilach pracuje głosem jako lektorka oraz uczy się aktorstwa w studium teatralnym.
Adam Rębiś
Na co dzień zajmuje się szeroko pojętą branżą sportu i fitness. Jego domeną jest przygotowywanie zawodników sportów sylwetkowych, sportów walki oraz wytrzymałościowych w zakresie optymalnego żywienia, doboru suplementacji, oraz wspomagania wraz z konieczną profilaktyką. Swoją pomocą przysłużył się do osiągnięcia licznych sukcesów w wysokiej rangi zawodach kulturystycznych i fitness. Doradca żywieniowy, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Functional Medicine University.
Ewa Burzyńska
Dietetyk, pasjonatka medycyny funkcjonalnej. Prowadzi bloga www.ewaburzynska.pl, gdzie pokazuje, że dieta bez zbóż, nabiału i cukru może być różnorodna i smaczna. Dzieli się także informacjami o rozwiązywaniu problemów hormonalnych przy użyciu naturalnych sposobów. Na co dzień specjalizuje się w przypadkach, wymagających wsparcia gospodarki hormonalnej. Prowadzi grupę na Facebooku: Hormony (naturalnie) pod kontrolą.

Agata Dąbrowska
Dietoterapeutka, promotorka zdrowia, autorka bloga Naczynia Połączone oraz założycielka popularnej, tematycznej grupy w serwisie Facebook: SIBO - zespół przerostu bakteryjnego w jelicie cienkim. Pracuje z podopiecznymi w oparciu o Evidence Based Medicine (EBM). W swojej pracy skupia się szczególnie na pomocy osobom dotkniętym różnego rodzaju problemami jelitowymi, między innymi przerostem bakteryjnym w jelicie cienkim (SIBO), zespołem jelita drażliwego, dysbiozą, celiakią, wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego, mikroskopowymi zapaleniami jelit czy chorobą Leśniowskiego-Crohna.
SENZU
Początkowo trzech kolegów, trenerów personalnych, którzy pewnego dnia postanowili założyć kanał na YouTube, aby pomagać innym przekazując jak najwięcej darmowych informacji z zakresu treningu, diety i suplementacji za pomocą wideo. Finalnie przerodziło się to w brand odzieżowy o nazwie SENZU, który produkuje odzież na siłownie i nie tylko. Cały czas prężnie rozwijamy się w naszej profesji tak, aby przekazywane przez nas informacje były jak najbardziej rzetelne i zrozumiałe dla zwykłego kowalskiego. Wiemy, że nie każdy chce być zawodowym kulturystą, dlatego staramy się pokazać, że można cieszyć się świetną formą i sylwetką, nie odmawiając sobie wszystkiego w życiu. W skład zespołu wchodzą: Damian Wegner, Tomek Szafranko, Krzysztof Rukść
Paulina Ihnatowicz

Dietetyk ze specjalnością dietetyki klinicznej oraz sportowej. Ukończyła studia licencjackie i magisterskie na kierunku Dietetyka w Collegium Medicum UMK Bydgoszcz. Posiada również tytuł licencjata na kierunku Administracja Zdrowiem Publicznym. Współzałożycielka Poradni SanDiet. Obecnie studiuje online na amerykańskiej uczelni Functional Medicine University. W drugiej połowie 2017 roku rozpoczęła doktorat z dietetyki. Prowadzi liczne szkolenia zarówno pod szyldem SanDiet, jak i dla wielu firm zewnętrznych. Autorka wielu artykułów dla czasopism branżowych. Występuje na najważniejszych wydarzeniach i konferencjach dietetycznych. Była prezes Stowarzyszenia Propagatorów Zdrowia “Medella”, w którym nabrała doświadczenia dietetycznego np. w warsztatach żywieniowych dla dzieci przedszkolnych.


Michał Domański

Ekspert z dziedziny zastosowania peptydów i hormonów w medycynie regeneracyjnej i estetycznej. Popularyzator nauki, od lat hobbystycznie zajmujący się dementowaniem altmedowych mitów.

Joanna Wojsiat

Doktor nauk biologicznych w dyscyplinie biochemia (ze specjalnością neurochemia) Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Autorka licznych publikacji naukowych i popularnonaukowych, monografii, artykułów o tematyce dietetyki i medycyny. Absolwentka Dietetyki Sportowej na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz studiów podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku Prowadzenie i Monitorowanie Badań Klinicznych. Entuzjastka aktywności fizycznej, ze szczególnym zamiłowaniem do sportów siłowych, wydolnościowych i cross-fit, zdrowego odżywiania, rozsądnej suplementacji i popularyzacji nauki. Obecnie pracuje na stanowisku Kierownika Badań i Rozwoju w firmie farmaceutycznej zajmującej się tworzeniem specjalistycznych suplementów diety i żywności specjalnego przeznaczenia medycznego.

Barbell Brothers

Specjaliści w dziedzinie treningu. Twórcy jednej z najmocniejszych drużyn trójbojowych w Polsce. Ich autorskie szkolenia cieszą się wysokim zainteresowaniem - ponad 2000 absolwentów po praktycznych warsztatach, specjalistycznych szkoleniach oraz szkoleniach na instruktorów trójboju siłowego. Specjalizują się w planowaniu treningu całorocznego różnymi metodami periodyzacji. Entuzjaści periodyzacji sprzężonej. Główną misją Barbell Brothers jest popularyzacja trójboju siłowego na rynku fitness oraz podniesienie rangi samego sportu.


Emilia Ptak

Założycielka poradni dietetycznej MedFood, certyfikowany specjalista do spraw żywienia. Obecnie rozwija markę SanDiet - dietetyka i lifestyle. Prowadzi tematyczne szkolenia w całej Polsce, szkoląc z zakresu dietetyki klinicznej. Uczestniczy w największych branżowych konferencjach jako prelegent. Pisze artykuły popularno-naukowe do czasopism m.in. Shape oraz Body Challenge. Jest współautorką książki „Rozszyfruj swoją krew – praktyczny poradnik dla każdego”, która jest bestsellerem w branży dietetycznej. „Autoimmunologia - Podróż po zdrowie” to kolejna współtworzona przez nią książka, skierowana dla osób dbających o zdrowie. Zdobyła tytuł magistra ze specjalnością dietetyki klinicznej i sportowej w Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Uczestniczyła w licznych specjalistycznych kursach podnoszących jej kompetencje. Pasja, ciągły rozwój i zaangażowanie w swoją pracę to jej znak rozpoznawczy.