Biuro obsługi (9:00-16:00)
kontakt@sportswebinar.pl
Koszyk
Psychologiczne aspekty pracy trenera z klientem

Psychologiczne aspekty pracy trenera z klientem

  • Prezenter: Anna Paluch
  • Typ: Nagranie
  • Stopień zaawansowania: Zaawansowany
  • Czas trwania: 2h
  • Status: Dostępny
  • 50,00 zł


Praca w zawodzie pomocowym, a do takich z pewnością należy zawód trenera wiąże się z zachowaniem szczególnej wrażliwości, zwłaszcza w przypadku osób zmieniających swoje nawyki zdrowotne. Z tego powodu ważne jest indywidualne podejście oraz wzięcie pod uwagę czynników psychologicznych, a są one ważne już na etapie nawiązania relacji. Jak wspierać klientów w zmianie skutecznie i trwale? 


Agenda: 

  1. Nawiązanie pozytywnej relacji z klientem. Jak wystrzegać się błędów? Gdzie stawiać granice? Na czym polega praca w duchu dialogu motywującego? 
  2. Portret psychologiczny osoby z nadwagą. Rola czynników psychologicznych w procesie zmiany. O co i w jaki sposób pytać, by poznać charakter i poziom motywacji do zmiany?
  3. Transteoretyczny Model Zmiany w kontekście pracy trenera. 
  4. Motywacja klienta do zmiany. Jaki rodzaj motywacji pomaga w osiągnięciu sportowych celów? Praktyczne narzędzia motywacyjne. 


Webinar poprowadzi psychodietetyk Anna Paluch. Warunkiem koniecznym do wysłania zaproszenia na webinar jest zaksięgowanie wpłaty na koncie, dlatego gdy decydują się Państwo na zakup w ciągu ostatnich dwóch dni roboczych przed datą szkolenia, sugerujemy wybór płatności błyskawicznej zamiast przelewu tradycyjnego. 


Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować