Biuro obsługi (9:00-16:00)
kontakt@sportswebinar.pl
Koszyk
Podstawy dopingu - iniekcyjne środki steroidowe

Podstawy dopingu - iniekcyjne środki steroidowe

  • Prezenter: Adam Rębiś
  • Typ: Webinar na żywo
  • Stopień zaawansowania: Zaawansowany
  • Czas trwania: 2h
  • Data: 2019-01-22 20:00
  • Status: Dostępny
  • 70,00 zł

Dostępne opcje


Doping w sporcie, choć wydaje się być jeszcze tematem tabu, wykorzystywany jest od kilkudziesięciu lat na szeroką skalę przez zawodników. Początkowo inspiracją dla sportowców była farmakologia stosowana u zwierząt, która pozwalała uzyskiwać szybsze przyrosty masy ciała i lepszą kondycję fizyczną. Oczywiście wtedy sportowcy nie mieli możliwości szczegółowej analizy wpływu takie środka na ludzki organizm, dlatego stosując doping podejmowali ogromne ryzyko.

Obecnie środowisko naukowe dysponuje bez porównania lepszym stanem wiedzy i znaczna część klasycznych środków dopingujących jest świetnie poznana. Zbudowanie odpowiedniego zaplecza z wiedzy teoretycznej pozwalana na większą kontrolę, możliwość maksymalizowania korzyści i minimalizowania skutków ubocznych. Szczegółowa wiedza na temat działania sterydów pozwala również oszacować potencjalne interakcje, zarówno te pozytywne, jak i negatywne pomiędzy różnymi środkami.

Sprawdź webinar z Adamem Rębiś i zdobądź rzetelną wiedzę na temat środków dopingujących! W tej części na świecznik bierzemy środki steroidowe administrowane iniekcyjnie.Agenda:

Wkrótce!WAŻNE: Aplikacja działa tylko na komputerach, nie działa na urządzeniach mobilnych. Należy wziąć pod uwagę podczas zakupu dostępu do webinarium i rezerwowania swojego czasu.

Warunkiem koniecznym do wysłania zaproszenia na webinar jest zaksięgowanie wpłaty wpłaty na koncie, dlatego gdy decydujecie się na zakup w ciągu ostatnich dwóch dni roboczych przed terminem startu, sugerujemy wybór płatności błyskawicznej zamiast przelewu tradycyjnego.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować