Biuro obsługi (9:00-16:00)
kontakt@sportswebinar.pl
Koszyk

Paulina Ihnatowicz

Paulina Ihnatowicz

Dietetyk ze specjalnością dietetyki klinicznej oraz sportowej. Ukończyła studia licencjackie i magisterskie na kierunku Dietetyka w Collegium Medicum UMK Bydgoszcz. Uzyskała także tytuł licencjata na kierunku Administracja Zdrowiem Publicznym. Obecnie studiuje zdalnie na uczelni amerykańskiej FMU (Functional Medicine University). Od drugiej połowy 2017 roku rozpoczęła doktorat z dietetyki. Jest szkoleniowcem dla wielu firm zewnętrznych. Współzałożycielka Poradni dietetycznej SanDiet.

W SanDiet prowadzi nie tylko pacjentów, ale również szereg autorskich szkoleń i webinariów. Pisze specjalistyczne artykuły dla czasopism branżowych. Występuje na najważniejszych wydarzeniach i konferencjach dietetycznych.

Podejmowała ogrom współprac promujących zdrowy styl życia. Była prezesem Stowarzyszenia Propagatorów Zdrowia “Medella” nabierając doświadczenia dietetycznego między innymi w warsztatach żywieniowych dla dzieci przedszkolnych. Stale bierze udział w szkoleniach i konferencjach, by rozszerzać swoją wiedzę. Nie spoczywając na laurach, na bieżąco bierze udział w kolejnych szkoleniach, stale rozszerzając swoją wiedzę. Współautorka e-booka “Rozszyfruj swoją krew”

email www Facebook Instagram YouTube


Fizjologia pracy tarczycy oraz czym jest Hashimoto? (DARMOWE NAGRANIE)

Nagranie możesz za darmo obejrzeć TUTAJCzy wiesz, że Hashimoto jest najczęstszą przyczyną niedoczynn..

0,00 zł

Hashimoto - dieta w autoimmunologicznym zapaleniu tarczycy

Nie podlega wątpliwościom, że to co ląduje na naszym talerzu wpływa na stan naszego zdrowia. Społecz..

60,00 zł

Hashimoto - suplementacja (DARMOWE NAGRANIE)

Nagranie jest dostępne do obejrzenia za darmo TUTAJWzrastająca częstość diagnoz choroby Hashimoto sp..

0,00 zł

Wyświetlanie 1 do 3 z 3 (1 stron)