Biuro obsługi (9:00-16:00)
kontakt@sportswebinar.pl
Koszyk

O nas

SportsWebinar jest projektem, który powstał w idei
zwiększania dostępności do rzetelnej wiedzy na
tematy, które owiane są mgłą dezinformacji i
niedomówień.


I taka jest właśnie nasza misja - chcemy sprawić, że dostęp do wiedzy będzie prostszy niż kiedykolwiek wcześniej. Prezentacje online są wygodną formą zdobywania wiedzy, które nie wymagają ani dużych nakładów finansowych, ani poświęcania znacznej ilości czasu – webinar można obejrzeć nie ruszając się z domu, siedząc wygodnie przy własnym biurku. Osoby szczególnie zapracowane mogą wykupić dostęp do nagrania webinaru, który już się odbył i obejrzeć go w dowolnym momencie, gdy tylko znajdzie się wolna chwila.


Chcemy sprawić, że dostęp do wiedzy będzie prostszy niż kiedykolwiek wcześniej


W naszym teamie skupiamy profesjonalistów, opierających swoją wiedzę o wieloletnie doświadczenie i dane naukowe. Stawiamy na informacje najwyższej jakości, rozprawiając się na dobre z mitami. W kadrze SportsWebinar znajdują się trenerzy, dietetycy, sportowcy wysokiego poziomu oraz pracownicy służby zdrowia.


Stawiamy na informacje najwyższej jakości


Nasze webinary mają podział na stopnie zaawansowania – każdy znajdzie coś dla siebie.

Dla osób początkujących, które pragną znaleźć dobry punkt wyjścia do dalszego zdobywania wiedzy lub po prostu chcą przyswoić garść przystępnych informacji w temacie, niekoniecznie z masą skomplikowanych pojęć, polecamy wydarzenia oznaczone stopniem Podstawowym.

Poziom Zaawansowany kierowany jest do osób, które są bardziej żądne wiedzy i chcą szerzej poznać zgłębiane już wcześniej zagadnienia.

Ci najbardziej głodni szczegółów, pragnący znać każdy temat od podszewki, odnajdą się w webinarach oznaczonych jako Specjalistyczne.