Biuro obsługi (9:00-16:00)
kontakt@sportswebinar.pl
Koszyk

Natalia Palmowska

Natalia Palmowska

Dietetyk ze specjalnością dietetyki klinicznej oraz sportowej. Ukończyła z wyróżnieniem studia na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Dodatkowo skończyła studia magisterskie na kierunku Ekonomia, jednak żywienie człowieka oraz sport są jej zdecydowanie bliższe. Stale rozwija się w zakresie dietetyki klinicznej i sportowej. Wyznaje zdroworozsądkowe podejście do diety, a najważniejsze jest dla niej zdrowie i dobre samopoczucie pacjentów.

„Konikiem’’ Natalii jest dietetyka i suplementacja w sporcie. Oprócz bycia dietetykiem jest czynnym sportowcem, zawodowo trenuje jeździectwo, a dokładnie skoki przez przeszkody. Jest to moja druga pasja, którą mogę wykorzystywać w pracy ze sportowcami i ludźmi uprawiającymi na co dzień różne aktywności.

Ponadto zajmuje się leczeniem nadwagi i otyłości. Zachęca pacjentów do rozpoczęcia aktywności fizycznej, która poprawia efekty zastosowanej diety. Dzieli się z pacjentami doświadczeniem związanym z efektywnością stosowania odpowiednich zasad żywienia i dodaje motywacji do działania.

email Facebook Instagram YouTube


Choroby autoimmunologiczne w praktyce dietetyka (DARMOWE WEBINARIUM)

Choroby autoimmunologiczne to prawdziwa plaga naszych czasów. Grupa ta obejmuje znaczna ilość schorz..

0,00 zł

Żywienie aktywnych kobiet (DARMOWE NAGRANIE)

Nagranie z webinarium można za darmo obejrzeć TUTAJ Czy dieta ma płeć? Warto zastanowić się, jaki..

0,00 zł

Żywienie młodych sportowców

Organizm młodego sportowca poddawany jest ciągłym obciążeniom fizycznym. Długotrwałe sesje treningow..

50,00 zł

Wyświetlanie 1 do 3 z 3 (1 stron)