Biuro obsługi (9:00-16:00)
kontakt@sportswebinar.pl
Koszyk

Ewelina Szala

Czynna zawodniczka sportów sylwetkowych od 2015 roku. Brała do tej pory udział w kilkudziesięciu startach w kraju i za granicą. W 2018 zdobyła tytuł Mistrzyni Polski. Następnie zajęła czołowe miejsce w zawodach Olympia Amateur w USA oraz w dwóch innych w Europie.

W Włoszech wygrała zawody Olympia Amateur, a 2 tygodnie później na zawodach Wings of Strength w Rumunii kartę IFBB PRO LEAGUE, dzień później lokując się w top 6 w swoich pierwszych zawodach PRO.  Obecnie szykuje się do swojego pierwszego sezonu w lidze zawodowej i cyklu startów w USA i Kanadzie. Na co dzień profesjonalnie zajmuje się nauką pozowania i prezencji scenicznej wśród przyszłych i obecnych zawodniczek oraz pomaga zawodniczkom w Fenix Team. Prywatnie kocha pieski, podróże i ... jedzenie :)

email Facebook Instagram

Bikini Fitness - scena

Nawet najpiękniejsza, najlepiej zbudowana sylwetka nie przyniesie zwycięstwa, gdy nie zaprezentujemy..

60,00 zł

Pakiet 3 webinarów: Bikini Fitness

Postawiliście sobie za cel wzięcie udziału w zawodach bikini fitness? Przygotowujecie swoich klientó..

100,00 zł

Sporty sylwetkowe: bikini fitness i inne kategorie sylwetkowe dla kobiet (DARMOWE NAGRANIE)

Nagranie z tego webinarium obejrzysz całkowicie za darmo TUTAJ!Sporty sylwetkowe zyskują ogromną pop..